Holistic Magnesium-spray - Magnez w sprayu - 100 ml Zobacz większe

Holistic Magnesium-spray - Magnez w sprayu - 100 ml

HO118

Nowy produkt

Holistic Magnesium-spray jest preparatem zawierającym skoncentrowaną wodę z minerałami i pierwiastkami śladowymi.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Holistic Magnesium-spray - Magnez w sprayu - 100 ml
Holistic Magnesium-spray jest preparatem zawierającym skoncentrowaną wodę z minerałami i pierwiastkami śladowymi.
Składniki: skoncentrowana woda z minerałami i pierwiastkami śladowymi (CSM- ConcenTrace® Mineral Drops) z naturalnie występującym magnezem (około 101 mg / ml).
Zawartość opakowania: 100 ml
Stosowanie u dorosłych: Spryskać sprayem 5-10 razy wyznaczony obszar skóry. 10 aplikacji sprayem dostarcza około 125 mg magnezu. Wmasowywać w skórę w celu uzyskania najlepszych efektów. Pierwsze zastosowanie może wywołać mrowienie na skórze co jest normalną reakcją, jeżeli podrażnienie nie przejdzie należy nie stosować więcej preparatu, jeśli stosujemy na wrażliwą skórę to należy spłukać spray po 20-30 minutach.
Na skórze spryskanej Holistic Magnesium-spray mogą pozostać ślady soli mineralnych, należy je spłukać lub wytrzeć wilgotnym ręcznikiem. Jeśli skóra po zastosowaniu preparatu jest sucha należy przetrzeć skórę z odrobiną oleju, najlepiej kokosowego.
Ostrzeżenie: Nie należy spryskiwać oczu lub twarzy. Unikać kontaktu z wrażliwą skórą. Przerwać stosowanie w przypadku utrzymującego się podrażnienia skóry.
Tylko do użytku zewnętrznego.
Magazynowanie: Chronić przed wilgocią i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. Wilkanowo ul. Piaskowa 5, 66-008 Świdnica; www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl. Kraj produkcji: Szwecja.
Okres przydatności: 36 miesięcy po otwarciu.