Holistic Sverige AB jest niezwykłą firmą propagującą ideę zdrowego świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Mottem firmy Holistic, a zatem i naszym jako jej dystrybutora w Polsce jest:

„Zdrowe życie to życie w równowadze.”

Ideę firmy stworzył Bertil Wosk – z zawodu nauczyciel matematyki i fizyki, studiował też filozofię ale jego prawdziwą pasją stała się medycyna naturalna. Bertil jest terapeutą medycyny naturalnej ze specjalnością terapeuta żywieniowy. Dzięki swojej pasji pomógł wielu ludziom wrócić do zdrowia. W 2002 roku Bertil Wosk oraz Pelle Randberg (dobry przyjaciel Bertila), stworzyli firmę Holistic Sverige AB. Początki firmy były trudne – mieściła się ona w wynajętym, małym pokoju w szpitalu w Vadstenie. Założyciele zaczynali od 3 produktów i sukcesywnie powiększali ofertę, od początku dbając o każdy szczegół i najwyższą jakość produkcji. Krokiem milowym było zaproszenie Bertila do programu telewizyjnego – jako eksperta żywieniowego, który analizował badania i dobierał dietę oraz suplementy dla uczestników programu. Suplementy Holistic zyskały dużą popularność ze względu na wysoką jakość. Do 2007 roku były sprzedawane tylko wykwalifikowanym terapeutom, jednak liczba osób zainteresowanych tymi preparatami wymogła rozszerzenie sprzedaży o sieć wybranych sklepów. Dzięki rozległej wiedzy Bertrila, wysokiej jakości produktów i stale rosnącego zainteresowania Holistic wciąż rozszerza swoja działalność. Zaowocowało to przeniesieniem w 2010 r. siedziby firmy do Motali, gdzie powstały również magazyny umożliwiające obsługę logistyczną wciąż rosnącej liczby zamówień suplementówi preparatów marki Holistic.

Bertil Wosk jest uznanym w Szwecji autorytetem z zakresu zdrowego żywienia, środowiska naturalnego i medycyny alternatywnej. Prowadzi on wykłady i seminaria dla terapeutów z całego świata, a także dla osób indywidulanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Betrila, który z właściwą sobie charyzmą przekazuje informacje o produktach Holistic, łącząc przy tym zagadnienia z wielu dziedzin – seminaria te cieszą się dużym zainteresowaniem. Światowa jakość produktów i nieprzeciętna osobowość Bertila Woska oraz popularność jaką Holistic cieszy się w Szwecji to przepustka do międzynarodowego sukcesu, w którym mamy nadzieję, będziemy mieć też swój drobny udział.

Więcej informacji o firmie Holistic znajdziesz na polskiej stronie informacyjnej i stronie producenta:

Holistic Polska

Holistic Sweden