PERUVIAN harvest® Sól maraska - różowa sól Inków (Maras Salz) - 500g Zobacz większe

PERUVIAN harvest® Sól maraska - różowa sól Inków (Maras Salz) - 500g

PEH24

Nowy produkt

PERUVIAN harvest® Maras Salz - Sól maraska. Na wysokości 3000 m n.p.m., w Peruwiańskich Andach, niedaleko ruin Machu Pichu, położone jest małe miasto o nazwie Maras. Od wieków znane jest ono ze swojego naturalnego skarbu, soli maraskiej. Sól ta pochodzi ze źródła, które ma swój początek w okolicy Maras. Słona woda źródlana jest kierowana do blisko 1500 zbiorników.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PERUVIAN harvest® - To co najlepsze z Peru dla Świata

PERUVIAN harvest® Maras Salz - Sól maraska. Na wysokości 3000 m n.p.m., w Peruwiańskich Andach, niedaleko ruin Machu Pichu, położone jest małe miasto o nazwie Maras. Od wieków znane jest ono ze swojego naturalnego skarbu, soli maraskiej. Sól ta pochodzi ze źródła, które ma swój początek w okolicy Maras. Słona woda źródlana jest kierowana do blisko 1500 zbiorników – ich właścicielami są mieszkańcy Maras. Przekierowanie wody i zbiór soli po jej odparowaniu pod wpływem słońca jest wykonywany ręcznie, przy użyciu najprostszych środków. Jest to tradycyjny sposób postępowania, który był w tym miejscu praktykowany jeszcze przez Inków a nawet jeszcze starsze kultury. Sól maraska Peruvian Harvest jest produkowana bez użycia zwykle stosowanych środków przeciwzbrylających, bez jodu lub innych dodatków. Dzięki suszeniu na słońcu kryształki soli uzyskują szczególną strukturę. Ta lekko różowawa sól jest naturalną solą smakoszy.

ZASTOSOWANIA:

Przetwory spożywcze
Miałka sól maraska Peruvian Harvest nadaje się szczególnie do gotowania. Smak i delikatne ziarenka doskonale nadają się do każdej potrawy.

Słodkie potrawy
Spróbuj odrobiny soli w czekoladzie, lodach lub innych słodkich potrawach. Poczujesz, że również tam bardzo przyjemnie wzmacnia smak.

Rady: ze względu na niestosowanie środków przeciwzbrylających sól może się zbrylać. W takim wypadku sól wystarczy po prostu rozgnieść a znów będzie sypka.

Już niewielka ilość soli maraskiej jest wystarczająca dla pysznego smaku!

SMACZNEGO!

Opakowanie, które trzymasz w ręku, jest pełne znakomitości! Zawiera produkt ze starannie wyselekcjonowanych surowców wytworzony w ramach specjalnego procesu produkcji. Bez zastosowania wytworzonych przez człowieka składników, bez trudnych do wymówienia dodatków (środków wiążących, dodatków chemicznych, środków konserwujących, barwiących i aromatyzujących). Ten produkt został wyprodukowany  zgodnie z kryteriami witarianizmu. Z natury nie zawiera on żelatyny, glutenu, laktozy i drożdży. Sól maraska nie jest produktem spożywczym jednym z wielu lecz wartościowym artykułem ŻYWNOŚCIOWYM dla Ciebie i Twojej rodziny.

Składniki: miałka sól maraska

Zawartość opakowania: 500 g

Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 48; 65-128 Zielona Góra, Tel. +48 733 300 548

www.dystrybucja-naturalna-medycyna.plKraj produkcji: Austria. Kraj pochodzenia surowca: Peru.

Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość składników odżywczych w 100 g
Wartość kaloryczna (kJ / kcal) 25/5
Tłuszcz (g)
w tym
0,00
- nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,00
Węglowodany (g)
w tym
0,70
- cukry (g) 0,00
Błonnik (g) 1,00
Białko (g) 0,00
Sól (g) 99,00
Zawartość wapnia (mg) 590,00
RWS* wapnia (%) 74,00
Zawartość manganu (mg) 0,30
RWS* manganu (%) 15,00
*RWS - Referencyjna wartość spożycia