PERUVIAN harvest® Yacon Pro® - Yacon w syropie 30:1 - 250ml Zobacz większe

PERUVIAN harvest® Yacon Pro® - Yacon w syropie 30:1 - 250ml

PEH22

Nowy produkt

PERUVIAN harvest® Yacon Sirup - Yacon w syropie - Yacon (Smallanthus sonchifolius) jest rośliną wywodzącą się z Andów Peruwiańskich. Zawiera oligofruktozę (zwaną także fruktooligosacharydem lub FOS). Ponieważ enzymy trawienne nie rozkładają FOS, jest on chętnie stosowany w alternatywnych środkach słodzących. Yacon z natury jest bogaty w FOS, który jest zaliczany do prebiotyków.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PERUVIAN harvest® - To co najlepsze z Peru dla Świata

PERUVIAN harvest® Yacon Sirup - Yacon w syropie - Yacon (Smallanthus sonchifolius) jest rośliną wywodzącą się z Andów Peruwiańskich. Zawiera oligofruktozę (zwaną także fruktooligosacharydem lub FOS). Ponieważ enzymy trawienne nie rozkładają FOS, jest on chętnie stosowany w alternatywnych środkach słodzących. Yacon z natury jest bogaty w FOS, który jest zaliczany do prebiotyków. Korzenie Yacon zawierają poza oligofruktozą także inne rodzaje cukrów. Yacon w syropie Peruvian Harvest jest produkowany z soku wyselekcjonowanych korzeni Smallanthus sonchifolius. Wyjątkowy proces produkcji bez zastosowania wysokiej temperatury i jakichkolwiek dodatków umożliwia uzyskanie pomarańczowego produktu, który ze względu na swoją neutralną, przyjemną słodycz może być stosowany jako środek słodzący do niemal każdego przetworu spożywczego.

ZASTOSOWANIA

Napoje
Yacon w syropie znakomicie nadaje się do słodzenia napojów, np. herbaty, kawy itp.

Słodkie potrawy
Wypróbowaliśmy już wszystko – lody, czekoladę, torty, jogurty, kremówki – yacon w syropie Peruvian Harvest nadaje się do tych potraw znakomicie!

Rada: zastępując cukier dodaj nieco więcej syropu niż standardową ilość cukru.

Przetwory spożywcze
Użyj nieco Yacon w syropie do sosu, troszeczkę na patelnię do podsmażenia, koniecznie do smacznych dressingów lub zagęść syrop i uformuj lizak – naturalna słodycz to czysta przyjemność!

SMACZNEGO!
Opakowanie, które trzymasz w ręku jest pełne znakomitości! Zawiera produkt ze starannie wyselekcjonowanych surowców wytworzony w ramach specjalnego procesu produkcji. Bez zastosowania wytworzonych przez człowieka składników zmodyfikowanych genetycznie i trudnych do wymówienia dodatków (środków wiążących, dodatków chemicznych, środków konserwujących, barwiących i aromatyzujących) – wszystko zgodnie z kryteriami witarianizmu. Produkt z natury nie zawiera żelatyny, glutenu, laktozy i drożdży. Yacon w syropie nie jest produktem spożywczym jednym z wielu lecz wartościowym artykułem ŻYWNOŚCIOWYM dla Ciebie i Twojej rodziny.

Składniki: 100% korzenia yacon z Peru

Zawartość opakowania: 250 ml

Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 48; 65-128 Zielona Góra, Tel. +48 733 300 548

www.dystrybucja-naturalna-medycyna.plMiejsce konfekcjonowania: Austria. Kraj pochodzenia surowca: Peru.

Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość składników odżywczych w 100 g
Wartość kaloryczna (kJ / kcal) 1283/306
Tłuszcz (g)
w tym
0,09
- nasycone kwasy tłuszczowe (g) 0,03
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g) 0,01
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g) 0,04
Węglowodany (g)
w tym
75,2
- cukry (g) 68,6
Błonnik (g) 0,1
Białko (g) 1,13
Sól (g) 0