PERUVIAN harvest® Kruszone ziarna kakaowca Criollo - 200g, EKO Zobacz większe

PERUVIAN harvest® Kruszone ziarna kakaowca Criollo - 200g, EKO

PEH14

Nowy produkt

PERUVIAN harvest® Criollo Kakao-Nibs  - Kruszone ziarna kakaowca Criollo. Pochodzące z Peru ziarna kakaowe „Criollo” są miejscową i szczególnie wartościową odmianą kakaowca. Dla Inków kakaowiec był święty a jego ziarna były ze względu na swoje liczne zalety określane jako pokarm bogów. Ziarna kakaowca Peruvian Harvest są produkowane bez jakichkolwiek dodatków i zgodnie z kryteriami witarianizmu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PERUVIAN harvest® - To co najlepsze z Peru dla Świata

PERUVIAN harvest® Criollo Kakao-Nibs  - Kruszone ziarna kakaowca Criollo. Pochodzące z Peru ziarna kakaowe „Criollo” są miejscową i szczególnie wartościową odmianą kakaowca. Dla Inków kakaowiec był święty a jego ziarna były ze względu na swoje liczne zalety określane jako pokarm bogów. Ziarna kakaowca Peruvian Harvest są produkowane bez jakichkolwiek dodatków i zgodnie z kryteriami witarianizmu i Rozporządzenia UE w sprawie produkcji ekologicznej. Od pól aż po produkt końcowy nasze kakao jest przetwarzane w kontrolowanych warunkach i w sposób pozwalający na zachowanie jego naturalnych wartości. Dzięki wyjątkowemu sposobowi postępowania uzyskujemy nasz nieporównywalny smak, mnogość składników odżywczych (zob. tabela) i wyjątkowy aromat.

ZASTOSOWANIA

Jako przekąska
Ten smak mówi sam za siebie! Naturalnie kruszone ziarna kakaowca doskonale pasują do Twojej ulubionej przekąski. Nasza rada: dodaj pokruszone ziarna do orzechów i suszonych owoców i spożywaj jako przekąskę między posiłkami.

Wypieki
Kruszone ziarna kakaowca są również pożądanym urozmaiceniem podczas pieczenia ciast, muffinów i innych wszelkiego rodzaju deserów. Nasza rada: użyj kruszonych ziaren do słodkiego ciasta, przez co uzyska ono czekoladowy smak.

Przetwory spożywcze
Gotowanie z użyciem kakao? Wypróbuj w przepisach lub stwórz własna potrawę i pozwól się zaskoczyć efektom! Oczywiście możesz też sporządzić własną czekoladę, wykreować własne smoothie i rozkoszować się kruszonymi ziarnami kakaowca w musli lub sałatce owocowej.

Wskazówka: kruszone ziarna kakaowca nie rozpuszczają się w trakcie gotowania.

Składniki: 100% kruszonych ziaren kakaowca odmiany Criollo z Peru*
*z upraw ekologicznych

SMACZNEGO!

Opakowanie, które trzymasz w ręku jest pełne znakomitości! Zawiera produkt ze starannie wyselekcjonowanych surowców wytworzony w ramach specjalnego procesu produkcji. Bez zastosowania wytworzonych przez człowieka składników zmodyfikowanych genetycznie i bez jakichkolwiek dodatków – wszystko zgodnie z kryteriami witarianizmu i Rozporządzenia UE nr 834/2007 w sprawie produkcji ekologicznej. Produkt z natury nie zawiera żelatyny, glutenu, laktozy i drożdży. Nasze ziarna kakaowca nie jest produktem spożywczym jednym z wielu lecz wartościowym artykułem ŻYWNOŚCIOWYM dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zawartość opakowania: 200 g

Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 48; 65-128 Zielona Góra, Tel. +48 733 300 548

www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl

Kraj produkcji: Austria. Kraj pochodzenia surowca: Peru.

Certyfikacja: AT-BIO-301 Rolnictwo spoza UE.

Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość składników odżywczych w 100 g
Wartość kaloryczna (kJ / kcal) 2272/543
Tłuszcz (g)
w tym
44,90
- nasycone kwasy tłuszczowe (g) 27,20
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g) 14,10
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g) 1,59
Węglowodany (g)
w tym
6,90
- cukry (g) 0,40
Błonnik (g) 29,30
Białko (g) 13,08
Sól (g) 0,00
Zawartość potasu (mg) 800,00
RWS* potasu (%) 40,00
Zawartość fosforu (mg) 470,00
RWS* fosforu (%) 67,00
Zawartość magnezu (mg) 290,00
RWS* magnezu (%) 77,00
Zawartość żelaza (%) 2,70
RWS* żelaza (%) 19,00
Zawartość cynku (mg) 5,00
RWS* cynku (%) 50,00
Zawartość miedzi (mg) 1,80
RWS* miedzi (%) 180,00
Zawartość manganu (mg) 2,30
RWS* manganu (%) 115,00
*Referencyjna wartość spożycia