PERUVIAN harvest® Masło Kakaowe Criollo EKO Zobacz większe

PERUVIAN harvest® Masło Kakaowe Criollo EKO

PEH12

Nowy produkt

PERUVIAN harvest® Masło Kakaowe Criollo. Pochodzące z Peru ziarna kakaowe „Criollo” są miejscową i szczególnie wartościową odmianą kakaowca. Dla Inków kakaowiec był święty a jego ziarna były ze względu na swoje liczne zalety określane jako pokarm bogów. Masło kakaowe Peruvian Harvest jest produkowane bez jakichkolwiek dodatków i zgodnie z kryteriami witarianizmu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PERUVIAN harvest® - To co najlepsze z Peru dla Świata

PERUVIAN harvest® Criollo Kakaobutter  - Masło Kakaowe Criollo. Pochodzące z Peru ziarna kakaowe „Criollo” są miejscową i szczególnie wartościową odmianą kakaowca. Dla Inków kakaowiec był święty a jego ziarna były ze względu na swoje liczne zalety określane jako pokarm bogów. Masło kakaowe Peruvian Harvest jest produkowane bez jakichkolwiek dodatków i zgodnie z kryteriami witarianizmu i Rozporządzenia UE w sprawie produkcji ekologicznej. Od pól aż po produkt końcowy nasze kakao jest przetwarzane w kontrolowanych warunkach i w sposób pozwalający na zachowanie jego naturalnych wartości odżywczych.

ZASTOSOWANIA

Napoje
Masło kakaowe Peruvian Harvest doskonale nadaje się jako uzupełnienie koktajli, smoothie, filiżanki ciepłego kakao czy też innych napojów. Nasza rada: masło kakaowe topi się już w niższej temperaturze, nadaje napojowi konsystencji i wzmacnia jego smak – po prostu spróbuj!

Słodkie wyroby
Masło kakaowe Peruvian Harvest nadaje się również doskonale do ciast, tortów, muffinów, musów czekoladowych, pralinek, lodów i oczywiście czekolady. Czy wiedziałeś, że masło kakaowe jest głównym składnikiem białej czekolady?

Przetwory spożywcze
Dodaj swoim posiłkom coś extra. Masło kakaowe może być w różnorodny sposób stosowane przy przygotowywaniu potraw, np. jako zamiennik innych tłuszczów.

Składniki: 100% masła kakaowego Criollo z Peru*
*z upraw ekologicznych

SMACZNEGO!

Wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych surowców w ramach specjalnego procesu produkcji. Bez zastosowania wytworzonych przez człowieka zmodyfikowanych genetycznie substancji i bez jakichkolwiek dodatków – wszystko zgodnie z kryteriami witarianizmu i Rozporządzenia UE nr 834/2007 w sprawie produkcji ekologicznej. Produkt z natury nie zawiera żelatyny, glutenu, laktozy i drożdży.

Zawartość opakowania: 200 g

Uwagi: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 48; 65-128 Zielona Góra, Tel. +48 733 300 548

www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl

Kraj produkcji: Austria. Kraj pochodzenia surowca: Peru.

Certyfikacja: AT-BIO-301 Rolnictwo spoza UE.

Informacja o wartościach odżywczych
Zawartość składników odżywczych w 100 g
Wartość kaloryczna (kJ / kcal) 3680/879
Tłuszcz (g)
w tym
96,10
- nasycone kwasy tłuszczowe (g) 57,40
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g) 31,10
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g) 3,42
Węglowodany (g)
w tym
3,20
- cukry (g) 0,00
Błonnik (g) 0,00
Białko (g) 0,33
Sól (g) 0,00