Podpaski Voyage Intense 3 sztuki Illedi Zobacz większe

Podpaski Voyage Intense 3 sztuki Illedi

PDI10

Nowy produkt

3 różne podpaski. Illedi to pierwsza opatentowana na rynku podpaska higieniczna, która zawiera w sobie unikalną kombinację nano srebra i anionów tlenu. To nowatorskie rozwiązanie pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez naturalne namnażanie się bakterii i grzybów. Podpaski illedi są wyrobem medycznym klasy I.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podpaski Voyage Intense 3 sztuki Illedi

Dystrybutor: Illedi

Voyage intense to kieszonkowe opakowanie podpasek illedi, wygodne do zabrania w podróż, idealne dla kobiet o normalnych lub obfitych miesiączkach.

Opakowanie zawiera 3 podpaski higieniczne:

1 Bonne nuit – podpaskę ze skrzydełkami na noc,

1 Bonjour – podpaskę ze skrzydełkami na dzień,

1 Petit – podpaskę ze skrzydełkami mini.

Illedi – Twoja ochrona

Illedi to pierwsza opatentowana na rynku podpaska higieniczna, która zawiera w sobie unikalną kombinację nano srebra i anionów tlenu. To nowatorskie rozwiązanie pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez naturalne namnażanie się bakterii i grzybów. Illedi to linia innowacyjnych podpasek opracowanych w celu wspomagania kobiet w codziennej higienie miejsc intymnych. Podpaski illedi są wyrobem medycznym klasy I.

HNP S.r.L., właściciel marki illedi, posiada własne zaplecze badawczo-laboratoryjne i rozwojowe, a także zespół do wdrażania na rynek nowych produktów. 

W chwili kontaktu podpaski z ciałem kobiety pasek anionowy generuje aż ok. 6000 anionów tlenu na cm3. Połączone działanie anionów tlenu i jonów srebra pozwala na zahamowanie namnażania się bakterii na powierzchni i wewnątrz podpaski aż o 99%, bez wpływu na narządy kobiety. Bakterie i grzyby to główna przyczyna infekcji i stanów zapalnych stref intymnych.

*Testy laboratoryjne wykazały skuteczne działanie antybakteryjne i grzybobójcze w przypadku następujących mikroorganizmów:

ATCC 6538 Staphylococcus Aureus 99,9%

ATCC 4352 Klebsiella Pneumoniae 99,9%

ATCC 10231 Candida Albicans 99,7%

5 właściwości w jednym produkcie illedi:

• Podpaska illedi posiada właściwości antybakteryjne i grzybobójcze dzięki unikalnemu systemowi, który zapobiega infekcjom stref intymnych i namnażaniu patogennych mikroorganizmów na powierzchni i wewnątrz podpaski;

• Dzięki zapobieganiu rozwojowi bakterii automatycznie likwiduje nieprzyjemne zapachy;

• Jest hipoalergiczna, dzięki miękkiej powłoczce opracowanej specjalnie dla skóry wrażliwej, która zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii;

• Jest bardzo chłonna dzięki innowacyjnej technologii zastosowanych w niej materiałów o wysokiej chłonności;

• Jest całkowicie oddychająca i przepuszcza powietrze, dzięki czemu na długo zapewnia uczucie świeżości i suchości.