Podpaski higieniczne do stosowania w lekkim nietrzymaniu moczu Mini 24 sztuk 230 mm Illedi Zobacz większe

Podpaski higieniczne do stosowania w lekkim nietrzymaniu moczu Mini 24 sztuk 230 mm Illedi

PDI8

Nowy produkt

Podpaski do stosowania przy nietrzymaniu moczu Mini 24 szt 230 mm Illedi to pierwsza opatentowana na rynku podpaska higieniczna, która zawiera w sobie unikalną kombinację nano srebra i anionów tlenu. To nowatorskie rozwiązanie pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez naturalne namnażanie się bakterii i grzybów. Podpaski illedi są wyrobem medycznym klasy I.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Podpaski higieniczne do stosowania w lekkim nietrzymaniu moczu Mini 24 sztuk 230 mm Illedi

Dystrybutor: Illedi

Illedi – Twoja ochrona

Illedi to pierwsza opatentowana na rynku podpaska higieniczna, która zawiera w sobie unikalną kombinację nano srebra i anionów tlenu. To nowatorskie rozwiązanie pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez naturalne namnażanie się bakterii i grzybów. Illedi to linia innowacyjnych podpasek opracowanych w celu wspomagania kobiet w codziennej higienie miejsc intymnych. Podpaski illedi są wyrobem medycznym klasy I.

HNP S.r.L., właściciel marki illedi, posiada własne zaplecze badawczo-laboratoryjne i rozwojowe, a także zespół do wdrażania na rynek nowych produktów. 

W chwili kontaktu podpaski z ciałem kobiety pasek anionowy generuje aż ok. 6000 anionów tlenu na cm3. Połączone działanie anionów tlenu i jonów srebra pozwala na zahamowanie namnażania się bakterii na powierzchni i wewnątrz podpaski aż o 99%, bez wpływu na narządy kobiety. Bakterie i grzyby to główna przyczyna infekcji i stanów zapalnych stref intymnych.

*Testy laboratoryjne wykazały skuteczne działanie antybakteryjne i grzybobójcze w przypadku następujących mikroorganizmów:

ATCC 6538 Staphylococcus Aureus 99,9%

ATCC 4352 Klebsiella Pneumoniae 99,9%

ATCC 10231 Candida Albicans 99,7%

5 właściwości w jednym produkcie illedi:

• Podpaska illedi posiada właściwości antybakteryjne i grzybobójcze dzięki unikalnemu systemowi, który zapobiega infekcjom stref intymnych i namnażaniu patogennych mikroorganizmów na powierzchni i wewnątrz podpaski;

• Dzięki zapobieganiu rozwojowi bakterii automatycznie likwiduje nieprzyjemne zapachy;

• Jest hipoalergiczna, dzięki miękkiej powłoczce opracowanej specjalnie dla skóry wrażliwej, która zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii;

• Jest bardzo chłonna dzięki innowacyjnej technologii zastosowanych w niej materiałów o wysokiej chłonności;

• Jest całkowicie oddychająca i przepuszcza powietrze, dzięki czemu na długo zapewnia uczucie świeżości i suchości.