Holistic Blåbärspulver czarne jagody borówki dzikie ręcznie zbierane liofilizowane ekologiczne Vaccinium myrtillu Zobacz większe

Holistic Blåbärspulver czarne jagody borówki dzikie ręcznie zbierane liofilizowane ekologiczne Vaccinium myrtillu

HO76

Nowy produkt

Holistic Blåbärspulver – Zasmakuj skandynawskiego letniego lasu. Czy wiesz, że najlepszym sposobem na jedzenie czarnej jagody jest jedzenie jej z liśćmi? Spróbuj tego! W naszym produkcie jest sto procent skandynawskich jagód, ręcznie zbierane dla Ciebie. Ciesz się nimi, najlepiej z odrobiną słońca i uśmiechem.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zainteresowanych zakupem detalicznym zapraszamy na stronę Holistic-Polska gdzie znajduje się Lista sklepów>>>

Holistic Blåbärspulver - Weź wiadro skandynawskiego letniego lasu. Masz to! Czy wiesz, że najlepszym sposobem na jedzenie czarnej jagody jest jedzenie jej z liśćmi. Spróbuj tego! Choć w naszym produkcie są same jagody. Sto procent skandynawskie jagody. Ręcznie zbierane dla Ciebie. Ciesz się nimi, najlepiej z odrobiną słońca i uśmiechem.

Składniki: 100% ręcznie zbierane, liofilizowane, drobno zmielone, ekologiczne dzikie jagody  (Vaccinium myrtillus).

Zawartość opakowania: 100 g

Kraj pochodzenia: Finlandia

Magazynowanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Dystrybutor: Naturalna Medycyna Sp. z o.o. ul. Poziomkowa 48; 65-128 Zielona Góra; www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl

Kraj produkcji: Szwecja.

Wartości odżywcze w 100 g

Energia

367 kcal / 1559 kJ

Tłuszcz

0,8 g

Węglowodany

85 g

W tym cukier

34 g

Błonnik

31 g

Białko

5 g

Sól

<0,01 g