Eco Meta Roślinny wyciąg do kąpieli z sosny SOSNA ZWYCZAJNA Pinus sylvestris 100ml Zobacz większe

Eco Meta Roślinny wyciąg do kąpieli z sosny SOSNA ZWYCZAJNA Pinus sylvestris 100ml

MET2

Nowy produkt

Ekologiczny roślinny wyciąg do kąpieli, wyprodukowany przez Mėta jest całkowicie naturalnym i bardzo efektywnym produktem do codziennej pielęgnacji całego ciała, włosów i aromaterapii, co wpływa korzystnie na samopoczucie i jakość życia.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Roślinny wyciąg do kąpieli SOSNA ZWYCZAJNA 100ml

Producent: Eco Meta

Ekologiczny roślinny wyciąg do kąpieli

Ekologiczny roślinny wyciąg do kąpieli, wyprodukowany przez Mėta jest całkowicie naturalnym i bardzo efektywnym produktem do codziennej pielęgnacji całego ciała, włosów i aromaterapii, co wpływa korzystnie na samopoczucie i jakość życia.

Wybierz jeden z czterech ekologicznych wyciągów dla Twojej higieny i pielęgnacji ciała, ponieważ każdy z nich ma unikalny aromat, a także specyficzne korzyści i efekty dla organizmu:

Ekologiczny wyciąg z sosny zwyczajnej do stymulacji skóry i poprawy krążenia.

Naturalny wyciąg z sosny jest wykonany z igieł i gałązek sosnowych za pomocą wodnej ekstrakcji. Wyciąg zawiera olejek eteryczny, monoterpeny, seskwiterpeny, terpenoidy, ketony, aldehydy, żywice, witaminy C i K, taniny, fitoncydy, karoten, tokoferol, mikroelementy i inne składniki, które sprawiają, że wyciąg działa tonizująco, dezodorująco, stymulująco, antyseptycznie i kojąco. Wyciąg rozpuszczony w ciepłej wodzie, wydziela zapach świeżych igieł sosnowych. Wyciąg z sosny jest wspaniałym narzędziem by przetestować korzyści terapii zapachowej w Twoim domu.

Sposób użycia: Aromatyczna kąpiel tonizująca i stymulująca: rozcieńczyć 50 ml naturalnego wyciągu z sosny w około 100 litrach ciepłej wody (37-40 °C) i kąpać się 15-20 minut. Po kąpieli spłukać ciało wodą bez używania mydła i wytrzeć ręcznikiem. Wyciąg jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i nie zatyka odpływów oraz dysz wanien z hydromasażem. Łatwo spłukuje się z wanny przy użyciu naturalnych środków czystości. Pobudzenie krążenia rąk i stóp: rozcieńczyć 10 ml naturalnego wyciągu z sosny w 20 litrach wody (37-40 °C). Moczyć ręce lub stopy przez 15-20 minut. Następnie spłukać ręce lub stopy wodą bez używania mydła i wytrzeć ręcznikiem. Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu.

UWAGA: Wyciąg zawiera barwniki pochodzenia roślinnego, które mogą przyciemnić jasne włosy. Wstrząsnąć przed użyciem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Produkt przeznaczony do codziennego używania.

Składniki: wyciąg z igieł sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris)*

*składniki ekologiczne

www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl